Warning! For a better experience, JavaScript should be enabled in your browser.

درباره نقطه‌چین

نقطه‌چین در سال ۱۳۸۳ با طراحی وب‌سایت چند تن از هنرمندان عرصه موسیقی و سینما شروع به فعالیت در حوزه طراحی‌وب‌سایت کرد.

مهران مدیری، علیرضا افتخاری، محمدرضا شریفی‌نیا، اکبر گلپایگانی، مهناز افشار، رضا عطاران، مسعود خادم و … هنرمندانی بودند که به گروه جوان اما با انگیزه نقطه‌چین اعتماد کرده و طراحی و مدیریت وب‌سایت رسمی‌شان را به دست ما سپردند. حوزه فعالیت نقطه‌چین به مرور گسترده‌تر شد و سایت‌های خبری، شرکتی، سازمانی بیشتری طراحی و اجرا گردید.

اکنون نقطه‌چین با سابقه‌ای بیش از ۱۰ سال و کارنامه‌ای با بیش از یکصد وب‌سایت، یکی از پرسابقه‌ترین و قدیمی‌ترین گروه‌های منسجم طراحی وب‌سایت کشور محسوب می‌شود.

به عقیده ما در حال حاضر طراحی گرافیکی بزرگترین چالش وب پارسی است. از این رو ویژگی برجسته وب‌سایت‌های ما، طراحی و توسعه وب‌سایت‌ براساس طراحی گرافیکی (UI) اختصاصی است. طراحی گرافیکی کلیه وب‌سایت‌ها بر طبق نظر مشتری و بر اساس زمینه فعالیت و ماهیت وب‌سایت انجام می‌گیرد.

برنامه‌نویسی وب‌سایت

از نظر برنامه‌نویسی محدودیتی در اجرای پروژه‌ها وجود ندارد. بسته به نوع کاربری وب‌سایت زبان برنامه‌نویسی و سیستم مدیریت وب‌سایت انتخاب می‌شود. پیشنهاد ما برای پروژه‌های خبری، شخصی، شرکتی، سیستم مدیریت محتوای وردپرس (WordPress CMS) است. همچنین برای پروژه‌های بزرگتر با ماهیت اطلاع‌رسانی سیستم مدیریت محتوای دروپال (Drupal CMS) پیشنهاد می‌شود.

پروژه‌های فروشگاهی و تجارت الکترونیکی بر اساس چهارچوب نرم‌افزاری‌های شناخته شده نظیر Yii, Laravel, Zend و همچنین CMS اختصاصی نقطه‌چین (براساس زبان ASP.net) طراحی و برنامه‌نویسی خواهد شد.

برنامه‌نویسی Front-end وب‌سایت‌ها بر اساس آخرین استانداردهای کنسرسیوم جهانی وب (W3C) و با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیای وب نظیر Jquery, Ajax, Angular JS و … انجام می‌گیرد. وب‌سایت‌های نقطه‌چین بصورت واکنش‌گرا (Responsive) طراحی شده و جهت نمایش صحیح در موبایل‌ها و تبلت‌ها بهینه می‌شوند.

بهینه‌‌سازی موتورهای جستجوگر (SEO)

کارشناسان نقطه‌چین با رعایت کلیه استانداردها در پروسه دو مرحله‌ای برنامه‌نویسی وب‌،  گام نخست بهینه‌‌سازی موتورهای جستجوگر را به‌صورت پیش‌فرض انجام می‌دهند.

تیم ما هم‌چنین جهت SEO پیشرفته و بهینه‌سازی وب‌سایت بر اساس کلمات کلید خاص توان فنی فوق‌العاده‌ای دارد.

استراتژی دیجیتال

بسیاری از صاحبان مشاغل بدون داشتن برنامه و استراتژی مدون و مشخص، پا به عرصه جهانی وب گذاشته و به‌همین دلیل بازخورد مدنظر را دریافت نمی‌کنند.

طراحی و راه‌اندازی یک وب‌سایت، بدون داشتن استراتژی معین، برنامه‌ریزی صحیح، محتوای مفید و حضور در شبکه‌های اجتماعی سود چندانی در کسب و کارهای اینترنتی در پی نخواهد داشت. مشاورین نقطه‌چین پیش از شروع پروسه طراحی وب‌، با ارائه پیشنهادات فنی و استراتژیک، از نقطه‌ی آغاز در کنار مشتریان خواهد بود.

درباره نقطه چین

نقطه‌چین در سال ۱۳۸۳ با طراحی وب‌سایت چند تن از هنرمندان عرصه موسیقی و سینما شروع به فعالیت در حوزه طراحی‌وب‌سایت کرد. مهران مدیری، علیرضا افتخاری، محمدرضا شریفی‌نیا، اکبر گلپایگانی، مهناز افشار، رضا عطاران، مسعود خادم و … هنرمندانی بودند که به گروه جوان اما با انگیزه نقطه‌چین اعتماد کرده و طراحی و مدیریت وب‌سایت رسمی‌شان را به دست ما سپردند. حوزه فعالیت نقطه‌چین به مرور گسترده‌تر شد و سایت‌های خبری، شرکتی، سازمانی بیشتری طراحی و اجرا گردید.
اکنون نقطه‌چین با سابقه‌ای بیش از ۱۰ سال و کارنامه‌ای با بیش از یکصد وب‌سایت، یکی از پرسابقه‌ترین و قدیمی‌ترین گروه‌های منسجم طراحی وب‌سایت کشور محسوب می‌شود.

آشنایی با تیم نقطه چین

 • حمید مهیجی

  حمید مهیجی

  برنامه‌نویس ارشد / معمار نرم افزار

 • سینا مرادیان

  سینا مرادیان

  سرپرست دیجیتال مارکتینگ

 • علیرضا مهیجی

  علیرضا مهیجی

  موسس / طراح رابط و تجربه کاربری

 • رضا غنمی

  رضا غنمی

  برنامه‌نویس ارشد / متخصص وردپرس

 • سهیل تفخیمی

  سهیل تفخیمی

  متخصص تبلیغات و سئو

 • مهرداد پدرام

  مهرداد پدرام

  برنامه نویس ارشد / متخصص PHP

 • هیراد دانشور

  هیراد دانشور

  برنامه‌نویس ارشد / متخصص پایگاه‌های داده